Zastanawiając się nad fenomenem popularności łóżek kupowanych bezpośrednio od producenta zwracamy uwagę przede wszystkim na to, że mogą być one tańsze od tych, które czekają na nas w salonie meblowym. Czy jednak jest to jedyny argument przemawiający za takim rozwiązaniem? Z całą pewnością nie.

Gwarancja jakości

Meble sprzedawane w salonach różnią się między sobą. Podczas gdy jedne idealnie odpowiadają wyobrażeniom o rozwiązaniach na lata, inne nie mają tak dużych atrybutów. Kupując je bezpośrednio od producenta nie mamy wrażenia, że uczestniczymy w loterii. Gdy w grę wchodzą łóżka tapicerowane producent JR Meble jest znany jako firma, która stawia na pierwszym miejscu właśnie jakość i zadowolenie klientów. Płacimy za rozwiązanie solidne i takie też otrzymujemy.

Łóżko inne niż wszystkie

Kupując łóżko od producenta mamy też spory wpływ na to, jak będzie wyglądać takie rozwiązanie. Nie musimy więc obawiać się, że przyjdzie nam decydować się na kompromis między oczekiwaniami i możliwościami. Zmiany mogą dotyczyć nie tylko koloru, ale również wielkości i dodatkowego wyposażenia łóżka.

Kategorie: Blog